• ZIELONE SZKOŁY, ZIELONE PRZEDSZKOLA
  • zielona szkoła nad morzem

Doskonała baza wypadowa na zielone szkoły, kolonie i aktywny wypoczynek

Popularna miejscowość letniskowa pretendująca do miana jednego z głównych wczasowisk na polskim wybrzeżu. Położona u nasady Półwyspu Helskiego, nad piękną, szeroką i piaszczystą plażą. Słynie z czystych wód, powietrza nasyconego jodem, Ośrodka Doskonalenia Kadry Olimpijskiej w Cetniewie umożliwiającego spotkanie niejednej „gwiazdy polskiego sportu” oraz portu rybackiego.

ZAKWATEROWANIE: 3 kameralne pensjonaty, każdy dla ok. 50 osób, położone w willowej dzielnicy, nieopodal plaży. Pokoje 4, 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe, część pokoi z łóżkami piętrowymi, szafę, stolik, krzesła.

Do dyspozycji: stołówka, świetlica wyposażona w sprzęt dyskotekowy i audio - video, tenis stołowy. Teren obiektów ogrodzony, zagospodarowany - boisko rekreacyjne, meble ogrodowe, miejsce do grillowania.

W odległości ok. 150 m od pensjonatu znajduje się duży, zielony teren rekreacyjny: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, piłki siatkowej. W odl. ok. 800 m nowoczesna pływalnia AQUARIUS ze zjeżdżalniami i jacuzzi. W okolicy wytyczono szlaki rowerowe i piesze, które sprzyjają organizowaniu wycieczek.

PAKIET ZAWIERA:
  • przejazd autokarem
  • noclegi w pokojach 4, 5 osobowych z łazienkami
  • wyżywienie: 3 x dziennie, śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane + suchy prowiant na drogę powrotną oraz całodniowe wycieczki
  • pobyt 1 opiekuna na 10 uczestników (przy grupie minimum 20 uczestników)
  • doraźna opieka lekarska
  • program rekreacyjny z animatorem
  • podstawowy sprzęt sportowo-rekreacyjny
  • wycieczka autokarowa do Trójmiasta ze zwiedzaniem Muzeum Bursztynu
  • wycieczka autokarowa na Hel
  • wycieczka do Ocean Parku - wyprawa w nieznany wodny świat największych ryb i ssaków
  • rejs kutrem po morzu oraz zwiedzanie portu rybackiego we Władysławowie
  • grill z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki
  • drobne upominki dla uczestników (dyplomy, medale, czapeczki)
  • ubezpieczenie NNW

Naszą ofertę szyjemy na miarę potrzeb Klienta.
Proponujemy turnusy od 5 do 14 dni.
Napisz do nas i sprawdź jaką ofertę możemy przygotować dla Ciebie

tel. 32 258 71 72 wew. 29