Nie posiadasz Flash Playera, bądź masz wyłączoną obsługę JavaScript.
Zapraszamy do naszego ośrodka w Łebie - OW SŁONECZKO, Łeba
Aa Aa
KATEGORIE DLA TEJ OFERTY
 • OBOZY i KOLONIE letnie 2019
TYPY DLA TEJ OFERTY
 • aktywnie i sportowo
 • kolonia
 • obóz letni
GRUPA WIEKOWA
 • 13-17
 • 9-12
DODATKOWO PŁATNE USŁUGI
 • + Fitness - ZUMBA - 50 zł


18 dni - WŁADYSŁAWOWO - KOLONIE i OBÓZ LETNI
wiek 9 - 12 i 13 - 17 lat
PRZEBÓJ WAKACJI od 15 lat ... aktywnie czy leniwie…
+ dla chętnych Fitness - Zumba


Nie umiesz zdecydować się na obóz tematyczny? Postaw na aktywnie lub leniwie!
Tu nie będziesz się nudzić. Bez względu na to czy będziesz na kolonii czy obozie, spróbujesz wszystkiego po trochu pod opieką przyjaznej kadry. Czekają na Ciebie zajęcia rekreacyjne i sportowe, animacje, zabawa w parku wodnym, wycieczki, wędrówki nadmorskie, dyskoteki. Ciesząc się słońcem zaznasz kąpieli morskich i plażingu!
Nic na siłę, to Wy zdecydujecie co będziemy robić! Możliwości będzie tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Idealna propozycja dla tych, którzy lubią leniuchować na plaży jak i tych lubiących aktywnie spędzać czas i sportową rywalizację. Sport i zabawa w jednym! Codzienne zajęcia, odbywać się będą na terenach sportowych bądź na plaży. Gry zespołowe, wyścigi rzędów, turnieje tenisa stołowego, kometki, Spartakiada z medalami, Olimpiada na Wesoło z dyplomami a może gra w dwa ognie.

WŁADYSŁAWOWO - popularna miejscowość letniskowa pretendująca do miana jednego z głównych wczasowisk na polskim wybrzeżu. Położona u nasady Półwyspu Helskiego, nad piękną, szeroką i piaszczystą plażą. Słynie z czystych wód, powietrza nasyconego jodem, Ośrodka Doskonalenia Kadry Olimpijskiej w Cetniewie umożliwiającego spotkanie niejednej "gwiazdy polskiego sportu" oraz portu rybackiego.

ZAKWATEROWANIE: pensjonat dla ok. 50 osób, położony w willowej dzielnicy nieopodal plaży; pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienką, wyposażone w łóżka jednoosobowe (część pokoi z łóżkami piętrowymi), szafę, stolik, krzesła. Teren obiektu ogrodzony, zagospodarowany - meble ogrodowe, miejsce do grillowania.
W odległości ok. 150 m od pensjonatu znajduje się duży, zielony teren rekreacyjny: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, piłki siatkowej. W odległości ok. 300 m Kompleks Orlik. W odległości ok. 800 m pływalnia AQUARIUS ze zjeżdżalniami i jacuzzi (obowiązują czepki), Ocean Park - świat morskich głębin.

WYŻYWIENIE: podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna, domowa kuchnia)
KADRA: kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników; ratownik, doraźnie opieka lekarska,
TRANSPORT: pociąg - rezerwowane, przedziały 8 osobowe
UBEZPIECZENIE: TUiR AXA S.A. - NNW 5000 zł

PROGRAM RAMOWY
1 dzień - zbiórka na Dworcu PKP w godzinach wieczornych (dokładne miejsca i godziny zbiórek będą podane na 10 dni przed wyjazdem). Wyjazdy z Katowic i miast według trasy pociągu relacji Katowice - Władysławowo. Nocny przejazd pociągiem.
2 dzień - przyjazd do Władysławowa, transfer bagaży busem, piesze przejście z dworca PKP do ośrodka, zakwaterowanie. Pierwszy posiłek - śniadanie.
Program pobytu we Władysławowie (16 pełnych dni pobytu 15 noclegów) dostosowany do wieku uczestników, nastawiony na wypoczynek bez nudy:
wycieczka do Gdańska - Stare Miasto, Długie Pobrzeże, Muzeum Morskie lub Muzeum Bursztynu
wycieczka na płw. Helski - molo w Juracie, port i Fortyfikacje Flotylli Obronnej w Helu
wycieczka do Cetniewa - Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, pobyt na basenie, lub
wycieczka do Ocean Parku - niezapomniana wyprawa w nieznany wodny świat największych ryb i ssaków. Tu przejdziesz po dnie oceanu i staniesz oko w oko z przerażającym rekinem, olbrzymim wielorybem, orką. Spotkasz sympatyczne delfiny i żółwie ...
wycieczka do Wąwozu Chłapowskiego
rejs kutrem po morzu oraz zwiedzanie portu rybackiego we Władysławowie;
wędrówki nadmorskie; plażowanie, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, rozgrywki i zajęcia na Orliku i boiskach sportowych, podchody i gry terenowe, turnieje tenisa stołowego, zabawy integracyjne, konkursy, Neptunalia, bal przebierańców, dyskoteki, udział w licznych koncertach i imprezach sezonowych.
17 dzień - wykwaterowanie z ośrodka, ostatni posiłek - kolacja, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, transfer bagaży busem, piesze przejście na dworzec PKP, nocny przejazd pociągiem.
18 dzień - powrót na Dworzec PKP w godzinach porannych.

+ PROFIL FITNESS - ZUMBA - (dla chętnych, min.15 os.), dodatkowo płatny 50 zł/turnus - podstawy fitnessu, stretching - zajęcia rozciągające, Zumbowe ABC, podstawowe kroki i układy do ulubionych piosenek, tworzenie własnych układów, freestylowe pojedynki taneczne.


WAŻNE INFORMACJE:
 • poradnik bezpiecznego wypoczynku: link
 • lista rzeczy które powinny znaleźć się w bagażu dziecka: link
 • bagaż prosimy zapakować do miękkich toreb,
 • warunkiem wyjazdu jest oddanie wypełnionej karty kolonijnej z numerem PESEL,
 • prosimy o zabranie aktualnej legitymacji szkolnej,
 • proponujemy zabrać z sobą ok. 150 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców po przyjeździe na miejsce,
 • zbiórka uczestników na 30 minut przed podaną godziną odjazdu,
 • godziny i miejsca wyjazdów zostaną potwierdzone SMSem na 2 dni przed wyjazdem,
 • sprawdź też najczęściej zadawane pytania FAQ

Możliwe terminy wyjazdu

Lp. Data początku Data końca Cena Wolne miejsca
1. 25-06-2019 12-07-2019 1559 zł powyżej 5 miejsc
2. 11-07-2019 28-07-2019 1659 zł powyżej 5 miejsc
3. 27-07-2019 13-08-2019 1659 zł powyżej 5 miejsc
4. 12-08-2019 29-08-2019 1559 zł powyżej 5 miejsc

Możliwe miejsca wyjazdu

Lp. Miasto Adres Dopłata Wyjazd
1. Katowice Dworzec Główny PKP +0 zł 21:30
2. Częstochowa Dworzec PKP +0 zł 00:00
3. Łódź Dworzec PKP (prawdopodobnie Widzew) +0 zł 00:00
4. Toruń Dworzec PKP +0 zł 00:00
5. Gdańsk Dworzec PKP +0 zł 00:00

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE


Projekt i realizacja: Grupa Łukasz Piec