• MAJÓWKA, długi weekend
  • animacje czasu wolnego
  • dla rodzin z dziećmi
  • długi weekend

Majówka Z ANIMACJAMI - DZIECI MILE WIDZIANE!

ŁEBA - położona na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, który może poszczycić się jednymi z najpiękniejszych w Polsce, szerokimi, piaszczystymi plażami, jeziorami w sąsiedztwie lasów oraz unikalnymi ruchomymi wydmami.

ZAKWATEROWANIE: OKW Słoneczko - kompleks trzech ogrzewanych budynków, położonych ok. 350 m od plaży, na ogrodzonym, monitorowanym, zagospodarowanym terenie. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in.: sala gimnastyczna, 5 boisk (koszykówka, siatkówka, piłka plażowa), mini golf, trampolina 4 stanowiskowa, siłownia plenerowa, krąg ogniskowy, rowery, plac zabaw, TrickBoard, Wi-Fi.

WYŻYWIENIE: Trzy posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane.

KADRA:Na miejscu pielęgniarka, rezydent, animator.

RAMOWY PROGRAM:

1 dzień

Zakwaterowanie w OKW Słoneczko, kolacja, nocleg.

2–7 dzień

Dla wygodnych polecamy leżakowanie na tropikalnej wyspie oraz gry i zabawy na placu zabaw dla najmłodszych. Aktywnych zabierzemy na wycieczkę rowerową po okolicy. Gdy dzieci będą zajęte grą w piłkę plażową, spacerem po parku linowym lub skokami na trampolinie, dorosłych zapraszamy na wieczorny trening na świeżym powietrzu na sprzęcie fitness outdoor lub spacer po plaży z kijkami Nordic Walking. Nasz animator zadba o dobrą zabawę podczas zawodów mini-golfa, siatkówki i koszykówki. Wieczorem zaprosimy dzieci na seans kinowy, a rodziców na chwilę odpoczynku przy kawie. Sprawdzimy która rodzina ma lepszy głos w konkursie karaoke. Dla małych artystów zorganizujemy kinderbal. Ostatniego wieczoru zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbasek i pożegnanie z morzem.

8 dzień

Śniadanie, pobranie suchego prowiantu, wyjazd z ośrodka do godziny 10:00.

CENA:

670,00 zł  osoba dorosła
490,00 zł  dziecko 4-12 lat
80,00 zł    dziecko do lat 3

CENA ZAWIERA:

• 7 noclegów
  • wyżywienie, świadczenia od kolacji do śniadania + prowiant,
  • opieka rezydenta
  • opieka pielęgniarki - podstawowe leki i środki opatrunkowe,
  • korzystanie z całego zaplecza sportowo-rekreacyjnego ośrodka,
  • animacje czasu wolnego,
  • wypożyczenie piłek i sprzętu sportowego,